Mediteran Agency

Контакт

Медитеран Агент ДОО 
Ул: Ванчо Прќе ББ / Зграда: Кубус -  2000 Штип Р.Mакедонија
Тел: +389 32 397-001  /  Фах: +389 32 397-021  /  Моб: +389 70 210-219
E-mail: Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.  /  web: www.mediteran.mk  /  www.mediteran.us 

Работно Време: 
Понеделник - Петок:      09:00 до 20:00 часот
Сабота:                    ....09:00 до 15:00 часот
Недела:                   .....неработен ден 

Банкови Сметки:
200 00 177 483 28 54 Стопанска Банка  /  210 05 554 918 01 94 Тутунска Банка
 

Доколку сакате да не контактирате пополнете ја Контакт Формата ... Ви Благодариме
 
{uniform form=3/}

следете не

twinter rss
Ул: Ванчо Прќе бб / 2000 Штип, Mакедонија
+389 32 397 001 | +389 70 210 219
e-mail:  Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.