Контакт

Медитеран Агент ДОО 
Ул: Ванчо Прќе ББ / Зграда: Кубус -  2000 Штип Р.Mакедонија
Тел: +389 32 397-001  /  Фах: +389 32 397-021  /  Моб: +389 70 210-219
E-mail: Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.  /  web: www.mediteran.mk  /  www.mediteran.us 

Работно Време: 
Понеделник - Петок:      09:00 до 20:00 часот
Сабота:                    ....09:00 до 15:00 часот
Недела:                   .....неработен ден 

Банкови Сметки:
200 00 177 483 28 54 Стопанска Банка  /  210 05 554 918 01 94 Тутунска Банка
 

Доколку сакате да не контактирате пополнете ја Контакт Формата ... Ви Благодариме
 

Read 173451 times Last modified on Петок, 01 Април 2016 15:39

Новости

следете не

twinter rss

Контакт

Ул: Ванчо Прќе бб / 2000 Штип, Mакедонија
+389 32 397 001 | +389 70 210 219
+389 32 397 021 | +389 78 375 219
e-mail:  Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.

Сервиси